Späť hore
Slovak English German

Chi silk infusion, Farouk systems, Biosilk

FAROUK SYSTEMS Slovenko s.r.o. Predaj a distribúcia produktov Farouk Systems, CHI a BIOSILK.


chi , biosilkNašim cieľom je poskytnúť technológie a produkty, ktoré s jedinečnosťou profesionála – kaderníka, prinášajú spokojnosť, kvalitu, výkon a úspech v kaderníckych službách. Osobný vzťah považujeme za kľúč k úspechu v profesionálnej realizácii – ako pre nás, tak aj pre našich zákazníkov. Rovnako, ako kvalita, ktorá je základom pre vzájomnú dôveru a lojalitu. Ako všetci vieme, trh netrpí nedostatkom ďalšieho šampónu ani línie farieb, nožníc, či nábytku. My však veríme, že prostredníctvom inovácií, technológií s dôrazom na zdravie, životné prostredie a kvalitu môžeme ponúknuť zákazníkom skutočne unikátne produkty, ktoré predstihujú čokoľvek iné na trhu.

CHI DURA fén novej generácie je inovatívnym nasledovníkom CHI fénov pre profesionálne sušenie vlasov - so všetkými výhodami technológií CHI.
Naviac využíva nižšie otáčky motora pre dlhšiu životnosť, má odnímateľný filter pre jednoduché čistenie, samozrejmosťou je automatická funkcia Ionizácie pre väčšiu hladkosť a lesk vo vlasoch,  keramické výhrevné teleso zabezpečuje rýchle a rovnomerné rozloženie tepla a sympatický je aj povrch „Soft Touch“ pre pevné a "nesmykľavé" uchopenie.
Tak a už to je tu!
Všetky výhody a technológie FAROUK v spojení s kultovým trendom módy a krásy... akou sú práve KARDASHIAN.

Unikátne nastavené produkty s unikátnymi ingredienciami...
S Kardashian Beauty ...budú vaše vlasy svieže, lesklé, žiarivé, pevné, husté... Lebo krásne vlasy by mali žiariť vitalitou!

Dovoľujeme si Vás pozvať na prezentáciu toho, čo máme naozaj výnimočné a jedinečné  ( a nie jediné...) : katiónovú hydratáciu!
Keďže v salónovej práci je najčastejšou službou práve starostlivosť o vlasy zákazníka - pretože prakticky sa každý zákazník v kaderníctve umýva,
odhalili sme potrebu lepšie ovládať a tým pádom aj lepšie používať výhody technológií CHI.
Prečo?
Tepelný ochranný systém CHI 44 Iron Guard predstavuje jedinečný rad tepelných ochranných produktov, ktorý vlasy posilňuje a zvyšuje ich odolnosť voči tepelnému poškodeniu tvarovacími prístrojmi. Využívajúc posilňujúce proteíny a tepelno-ochranné keramické látky-komponenty je tento ošetrujúci systém navrhnutý tak, aby radikálne znížil poškodenie vlasov vytvorením vrstvenej ochrany a to od umývania až po konečnú úpravu. 

Kľúčové ingrediencie:

CHI Ceramic Compound (keramická látka/zmes): Táto látka využíva keramiku a proteíny na vynikajúcu ochranu vlasov. Keramické látky uvoľňujú anióny do vlasovej kutikulovej vrstvy, ktoré napomáhajú vnášaniu tepelných ochranných proteínov do vlasových pramienkov, čím vlasom dodávajú žiarivý lesk a silu a tým aj dynamický vzhľad.

 
Už po druhý raz sme zabezpečovali kompletnú úpravu a starostlivosť o vlasy finalistiek MISS UNIVERSE 2015. Príprava na finálový večer, ktorý sa uskutočnil 6.marca začala prakticky už začiatkom januára, kedy sme finalistkám "naordinovali" starostlivosť na doma - podľa individuálnych potrieb na vlas na ich vlas CHI alebo BIOSILK... Samozrejme, nevyhli sme sa ani úpravám priamo v kaderníctve. Niekomu sa vlasy iba "leštili", niekomu sa zjednocovala farba a niekomu sa farba ztmavovala, alebo, naopak zosvetovala... výsledok bol však vynikajúci a môžeme smelo konštatovať, že vlasy finalistiek boli nakoniec vo výbornej kondícii!
Výber pre titul MISS VLASY nebol jednoduchý, mali sme dve kandidátky: číslo 4 - aktuálne víťazku a MISS UNIVERSE Denisu Višňovskú a číslo 7, Martinu Dankovú. Nakoniec sme zvolili blondínku a skutočne nádhernú blond "hrivu" Martiny Dankovej:)
CHI DURA

1“ keramická titanom obohatená žehlička na vlasy

Je nová uhladzujúca žehlička s ultramoderným štíhlym ľahko uchopiteľným tvarom, s dokonale veľkou plochou žehliacich plôch, odborne navrhnutými pre pohodlné a efektné profesionálne použitie.

Kontrolovaný a dotykom ovládaný systém nastavenia teploty, vrátane predurčeného nastavenia teploty podľa typu vlasov, ponúka inovácie a pohodlie modernému kaderníkovi. Pohyblivé plochy sú 3ťou vrchnou vrstvou po  silikóne -  pre stlmenie nárazu a tieto vrstvy sú ukryté v trvácnom a bezpečne  odizolovanom púzdre žehličky.

Táto tvarovo dokonale dizajnovaná žehlička poskytuje oboje – trvácnosť a spoľahlivosť, najčastejšie nároky vyžadujúce kaderníkmi.

Strana 1 z 3
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com